ZWROTY

 

ZWROTY ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH

GWARANCJA

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Każdy produkt poddany jakimkolwiek przeróbkom traci prawa gwarancyjne.

Do każdej przesyłki dołączamy fakturę VAT (na życzenie Klienta). Jeżeli do paczki nie została dołożona karta gwarancyjna, oznacza to, że takowej producent nie wystawia i wtedy podstawą gwarancji jest faktura. Dokumenty te są traktowane jako podstawa ewentualnej naprawy gwarancyjnej.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go na adres ALL IN ANDRZEJ URMAN Osiedle nad Wartą 7, 66-470 Kostrzyn nad Odrą. Zwrotów prosimy dokonywać kurierem lub paczką pocztową. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dokładny opis usterki, fakturę i kartę gwarancyjną (jeżeli została dołączona do produktu). W ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesylki, uszkodzony towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy ( w zależności od rodzaju usterki).

Gwarancja nie obejmuje ogumienia, oświetlenia, okładzin hamulcowych, linek hamulcowych, przerzutek i dzwonków rowerowych. Naprawy gwarancyjne zakupionych u nas rowerów w większości wypadków mogą być wykonywane w serwisie rowerowym w pobliżu twojego miejsca zamieszkania. Celem uzgodnienia takiego trybu wykonania naprawy prosimy o wcześniejszy kontakt z nami pod nr 730090097 bądź mailowo.
 

REKLAMACJA

Sklep uwzględnia reklamacje z tytułu rękojmi wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarow zamówionych z otrzymanymi, ktore wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecnosci spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

Zwrotów prosimy dokonywać kurierem lub paczką pocztową. 

Pobierz formularz reklamacyjny

 

ZWROT TOWARU

Zakupione towary mogą być zwrócone, w terminie 14 dni od daty wysłania. W takim przypadku Firma: ALL IN ANDRZEJ URMAN zwróci nabywcy w całości kwotę równą aktualnej cenie towaru. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawanie towaru w stanie niepogorszonym wraz z fakturą oraz w oryginalnym opakowaniu. Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy. Zgodnie z Art. 9.1 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni.
Zwrotów prosimy dokonywać kurierem lub paczką pocztową. 

Pobierz formularz odstąpienia od umowy

  

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password